| Non-Conductive | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Κατάλληλο για πυρκαγιές κατηγοριών Α, Β και Γ | - Ναι, ναι. |
| Μη διαβρωτικά | - Ναι, ναι. |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Θερμικό ή χειροκίνητο |
| Επίπεδο πυρασφάλειας | Μια Τάξη |
|---|---|
| Βάρος | 100 kg-500 kg |
| πυροσβεστήρας | Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας FM200 hfc-227ea |
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Πακέτο μεταφοράς | Εξωτερικό κουτί από αντιφράγματα ή ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | Φωτιές κατηγοριών Α, Β και Γ |
| Πίεση | 2.5MPa |
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Πίεση δοκιμής | 15MPa |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εσωτερικά |
| Λειτουργία | Πυροσβεστικός |
| Εφαρμογή | Α, Β, Γ |
| σύστημα ανίχνευσης | Ανιχνευτές θερμότητας και καπνού |
|---|---|
| Δυνατότητα της φιάλης | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Ελάχιστη πίεση εργασίας | 15MPa |
| Μέθοδος εξάλειψης | Χημική αντίδραση |
| Εργασιακή πίεση | 15 bar/20 bar |
|---|---|
| Υλικό κυλίνδρων | Χάλυβας |
| Χρόνος αποδέσμευσης | Λιγότερο από 60 δευτερόλεπτα |
| Οξυγόνο | Άνεργο αέριο μείγμα αζώτου, αργών και διοξειδίου του άνθρακα |
| Δυνατότητα της φιάλης | 70L,80L,82L,90L |
|---|---|
| Μέθοδος εξάλειψης | Χημική αντίδραση |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0°C έως 50°C |
| Εμπορικό σήμα | Ρονγκάν |
| Υψηλό Φως | Σύστημα 100L αυτόματης πυρκαγιάς |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa |
| Μέθοδος ενεργοποίησης ντουλάπις | Ηλεκτρική βαλβίδα σωληνοειδών |
| Έγχρωμη εκτύπωση | ασήμι (γραφείο), κόκκινο (κύλινδρος) |