| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
|---|---|
| Ώθηση | Αυτόματη ή χειροκίνητη εκκίνηση |
| Ποσότητα γραφείου | Μονό |
| Δομή | καμία σωλήνωση |
| πυροσβεστήρας | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς FM200 HFC227ea |
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Όγκος κυλίνδρων | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Σχήμα | Στρογγυλό/ τετράγωνο/ ορθογώνιο/ κλπ. |
| Μέγεθος | 70L/90L/120L/150L/180L/Αναπροσαρμογή |
|---|---|
| Χρόνος ενεργοποίησης | 10 δευτερόλεπτα. |
| Διαχείριση ζώνης | Multi-Zone |
| Τύπος αερίου | fm200 |
| Εργασιακή ισχύς | Συνεχή 24V 1,5A |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0~50°C |
|---|---|
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C σε 50°C |
| Τύπος πρακτόρων | Hfc-227ea |
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6/4.2 MPa |
| Υλικό κυλίνδρων | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Μέθοδος ανίχνευσης | Καπνός ή Θέρμανση |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό βαλβίδας | Άλλες χημικές ουσίες |
| Δυνατότητα της φιάλης | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
|---|---|
| Πιστοποίηση σωλήνων | FM εγκεκριμένος |
| Ώθηση | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Χρώμα σωλήνα | Κόκκινο |
| Ώθηση | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Wall-mounted, όριο-τοποθετημένος |
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa |
| Υψηλή | 370~600 mm |
| Περιοχή προστατευόμενης ζώνης | Ποσοστό: ≤ 800m2 · Όγκος: ≤ 3600m3 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Α, Β, Γ |
| Τύπος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αέρια |
| Πρότυπο Εξετάσεως | GB25972-2010 |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 70L~180L |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Επίπεδο πυρασφάλειας | Μια Τάξη |
| Υψηλό Φως | Σύστημα FM200 |
| Χρόνος Εξάλειψης Πυρκαγιάς | 10 δευτερόλεπτα. |
| Γεμίζοντας πίεση | 2.5MPa |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Υλικό βαλβίδας | Άλλες χημικές ουσίες |
| Αξιολόγηση πυρός | Πυρκαγιές κατηγορίας Α, Β, Γ, Ε |
| Δυνατότητα της φιάλης | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |