| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Κλειδί κλειδαριού |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 2.5 Mpa, |
| Πεδίο θερμοκρασίας του ντουλάπι | 0°C έως 50°C |
| Πυροσβυστικός πράκτορας | fm200 |
| Τύπος εταιρείας | Παρασκευαστής Πάνω από 10 χρόνια |
| Τύπος αερίου | fm200 |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πρότυπο Εξετάσεως | GB25972-2010 |
| Υλικό | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς FM200 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
|---|---|
| Λειτουργία | Πυροσβεστικός |
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Δυνατότητα της φιάλης | 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Υψηλό Φως | Σύστημα 100L αυτόματης πυρκαγιάς |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa |
| Μέθοδος ενεργοποίησης ντουλάπις | Ηλεκτρική βαλβίδα σωληνοειδών |
| Έγχρωμη εκτύπωση | ασήμι (γραφείο), κόκκινο (κύλινδρος) |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0℃ σε +50℃ |
| Διαστάσεις γραφείου | Διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος του ντουλαπιού |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία συστήματος | Εναλλακτικός 220V συνεχής 24V 1A |
| Ώθηση | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Εργασιακή πίεση | 2.5MPa |
| Τύπος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αέρια |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
| Σχετική υγρασία | ≤97% |
| Δυνατότητα της φιάλης | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Ονομαστική πίεση | 5.6MPa 4.2MPa |
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Ρονγκάν |
| Πράκτορα | Σύστημα πυρόσβεσης FM200 |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Οδηγώντας πίεση συσκευών | 6.0MPa (20℃) |
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0~50°C |
| Σχήμα | Σύστημα ροής έμβολο |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
| Πίεση συσκευών κίνησης | 6.0MPa (20℃) |
| Τύπος | Τύπος ντουλαπιού ή τύπου αγωγού, Κρεμάστης |
|---|---|
| Ονομασία | FM200 Σύστημα ανίχνευσης πυρκαγιάς για την καταστολή των αυτοματοποιημένων πυροσβεστών |
| Χρώμα | Κόκκινο ή σύμφωνα με το αίτημά σας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία συστήματος | DC24V 1,5A |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερική θήκη από αντιστοιχημένο ξύλο με σακούλα με φυσαλίδες ή χαρτί |
| Τύπος | Σύστημα καταστολής πυρός |
|---|---|
| Έγχρωμη εκτύπωση | ασήμι (γραφείο), κόκκινο (κύλινδρος) |
| Δομή | καμία σωλήνωση |
| Εφαρμογή | Εσωτερικά |
| Χρόνος Εξάλειψης Πυρκαγιάς | 10 δευτερόλεπτα. |