| Ασφάλεια | Υψηλή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κέντρα δεδομένων, δωμάτια διακομιστών, ηλεκτρικά δωμάτια |
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6/4.2 MPa |
| Τύπος ακροβωτίου | Σφουγγαρίστρα |
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |
| Όγκος κυλίνδρων | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 2.5MPa |
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δομή | καμία σωλήνωση |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Κλειδί κλειδαριού |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,3,33,3-επταφθοροπροπάνιο |
|---|---|
| Μηχανισμός καταστολής πυρός | Χημική αντίδραση με φωτιά |
| Αποτελεσματική στην Κατηγορία | Α, Β, Γ και ηλεκτρικές φωτιές |
| Non-Conductive | - Ναι, ναι. |
| Μη διαβρωτικά | - Ναι, ναι. |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
|---|---|
| Τρόπος εκκίνησης | Εγχειριτική και ηλεκτρομαγνητική εκκίνηση |
| Μέθοδος εξάλειψης | Χημική αντίδραση |
| Υλικό | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς FM200 |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Τύπος βαλβίδας | Ηλεκτρική λειτουργία / ανίχνευση θερμοκρασίας |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | 0°C έως 50°C |
| Εφαρμογή | Κλειστοί χώροι |
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |
| Τύπος ακροβωτίου | ρεύμα έλξης του έμβολο |
| Υψηλό Φως | Σύστημα 100L αυτόματης πυρκαγιάς |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa |
| Μέθοδος ενεργοποίησης ντουλάπις | Ηλεκτρική βαλβίδα σωληνοειδών |
| Έγχρωμη εκτύπωση | ασήμι (γραφείο), κόκκινο (κύλινδρος) |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0℃ σε +50℃ |
| Τύπος | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| χημικός τύπος | Επταφθοροπροπάνιο (HFC-227ea) |
| Οσμή | Ελαφρώς αιθερικό |
| Χρώμα | Χωρίς χρώμα |
| Αποτελεσματική στην Κατηγορία | Πυρκαγιές Α, Β και Γ |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
|---|---|
| Λειτουργία | Πυροσβεστικός |
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Δυνατότητα της φιάλης | 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Επίπεδο πυρασφάλειας | Μια Τάξη |
| Υψηλό Φως | Σύστημα FM200 |
| Χρόνος Εξάλειψης Πυρκαγιάς | 10 δευτερόλεπτα. |
| Γεμίζοντας πίεση | 2.5MPa |