| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0~50°C |
| Σχήμα | Σύστημα ροής έμβολο |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
| Πίεση συσκευών κίνησης | 6.0MPa (20℃) |
| Πράκτορα | Σύστημα πυρόσβεσης FM200 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C σε 50°C |
| Τύπος | ρεύμα έλξης του έμβολο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6 MPA, MPA 4,2 |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | ηλεκτρικό/πνευματικό |
| Τύπος προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρός |
| Ασφάλεια | Υψηλή |
| Τύπος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αέρια |
|---|---|
| Λύσιμη στο νερό | Αμελητέο |
| Οσμή | Άοσμος |
| χημικός τύπος | Επταφθοροπροπάνιο (HFC-227ea) |
| Χρώμα | Χωρίς χρώμα |
| Πράκτορα | Hfc-227ea (FM200) |
|---|---|
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Χρόνος Εξάλειψης Πυρκαγιάς | 10 δευτερόλεπτα. |
| Υψηλό Φως | σύστημα καταστολής αερίου 120l fm200 |
| Δομή | καμία σωλήνωση |
| Χρώμα | Κόκκινο & Ελεφαντόδοντο Λευκό χρώμα ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αέριο FM200,σύστημα καταστολής πυρκαγιάς,σύστημα FM200 |
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Χρήση | Συστήματα διάσωσης πυρκαγιάς,Συστήματα πυρκαγιάς αερίου,Συστήματα πυρκαγιάς |
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2MPa,5.3MPa |
| Χρώμα | Κόκκινο & Ελεφαντόδοντο Λευκό χρώμα ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς αερίου fm200 |
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2MPa,5.6 MPa |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρός |
| Δομή | Ελαστικός |
| Πράκτορα | heptafluoropropane |
| Αξιόπιστη | 990,99% |
| Εφαρμογή | Β.Πυροσβεστική,Συστήματα διάσωσης,Συστήματα καταστολής πυρκαγιάς,Συστήματα διάσωσης πυρκαγιάς,Φωτιά |
|---|---|
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 βαθμός |
| Τύπος εταιρείας | Παρασκευαστής Πάνω από 10 χρόνια |
| Προθυμία του πράκτορα | Διαπραγματεύσιμα |
| Θερμοκρασία ενεργοποίησης | 175°F |
|---|---|
| Τύπος | ρεύμα έλξης του έμβολο |
| Ασφάλεια | Υψηλή |
| Πίεση συσκευών κίνησης | 6.0MPa (20℃) |
| Δύναμη | DC24V/1.5A |