| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
|---|---|
| σύστημα ανίχνευσης | Ανιχνευτές θερμότητας και καπνού |
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Τρόπος εκκίνησης | Εγχειριτική και ηλεκτρομαγνητική εκκίνηση |
| Ονομαστική πίεση | 2.5MPa |
| Δύναμη | DC24V/1.6A |
|---|---|
| Τύπος πρακτόρων | fm200 |
| Δομή | καμία σωλήνωση |
| Έγχρωμη εκτύπωση | ασήμι (γραφείο), κόκκινο (κύλινδρος) |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πόρτα γραφείου | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| πυροσβεστήρας | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς FM200 HFC227ea |
| Γενικός Τόμος | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Μέγεθος ντουλαπιού | Προσαρμόσιμη |
| Υψόμετρο εκκένωσης | 2-4 M |
|---|---|
| σύστημα ανίχνευσης | Ανιχνευτές θερμότητας και καπνού |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Κατάλληλο για | Ευαίσθητος ηλεκτρονικός εξοπλισμός και πολύτιμα περιουσιακά στοιχεία |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Εφαρμογή | Καταστολή πυρκαγιών |
|---|---|
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Αυτόματο/Διαχειρισμένο |
| Μέγιστη πίεση εργασίας | 4.2MPa |
| Δομή | καμία σωλήνωση |
| Γεμίζοντας πίεση | 2.5 MPA |
| Πίεση συσκευών κίνησης | 6.0MPa (20℃) |
|---|---|
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |
| Εμπορικό σήμα | Ρονγκάν |
| Εργασιακή πίεση | 4.2 bar,50,6 bar |
| Εφαρμογή | Σύστημα καταστολής πυρός |
| Χρώμα | Κόκκινο & Ελεφαντόδοντο Λευκό χρώμα ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 70L,80L,82L,90L |
| Τύπος | σύστημα προσβολής του πυρός |
| Γεμίζοντας πίεση | 15MPa, 20MPa |
| Άρθρο | Σχεδιασμός συστήματος FM 200, συστήματα πυρόσβεσης FM200 |
| Τύπος | Σύστημα καταστολής πυρός |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0℃ σε +50℃ |
| Χρήση | Πυροσβεστική με αέρια |
| Ώθηση | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Εφαρμογή | Εσωτερικά |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa |
|---|---|
| Καταγωγή | Guangzhou, Guangdong, Κίνα |
| Τύπος πόρτας ντουλάπις | μονό/διπλό |
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| πρότυπο του γραφείου | διπλό ντουλάπι |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Κλειδί κλειδαριού |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |