| Τύπος βαλβίδας | Ηλεκτρική λειτουργία / ανίχνευση θερμοκρασίας |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | 0°C έως 50°C |
| Εφαρμογή | Κλειστοί χώροι |
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |
| Τύπος ακροβωτίου | ρεύμα έλξης του έμβολο |
| Ώθηση | Ηλεκτρική ανίχνευση ή ανίχνευση θερμοκρασίας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Ρυθμιζόμενο ύψος, εύκολη εγκατάσταση, ανθεκτική |
| Γεμίζοντας πίεση | 1.6MPa |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50℃ |
| Τύπος προϊόντος | Σύστημα κρεμασμού |
| Ώθηση | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Εγκατάσταση | Εσωτερικά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Εξαιρετικό. |
| Ώθηση | ηλεκτρικός ή χειρωνακτικός |
| Εφαρμογή | Κέντρα δεδομένων, εγκαταστάσεις τηλεπικοινωνιών, αίθουσες ελέγχου κλπ. |
| Μέγιστη πίεση εργασίας | 8Mpa |
|---|---|
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50℃ |
| Παράδειγμα ενεργοποίησης | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Τρόπος εκκίνησης | Αισθητήρας ηλεκτρικής ενέργειας |
| Χρώμα κυλίνδρων | Κόκκινο |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Hfc227ea |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Αυτοματοποιημένο |
| Σχεδιασμένη Ζωή | 20 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50℃ |
| Θερμοκρασία ενεργοποίησης | 175°F |
|---|---|
| Τύπος | ρεύμα έλξης του έμβολο |
| Ασφάλεια | Υψηλή |
| Πίεση συσκευών κίνησης | 6.0MPa (20℃) |
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6 MPA, MPA 4,2 |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | ηλεκτρικό/πνευματικό |
| Τύπος προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρός |
| Ασφάλεια | Υψηλή |
| Πίεση συσκευών κίνησης | 6.0MPa (20℃) |
|---|---|
| Σχήμα | Σύστημα ροής έμβολο |
| Ασφάλεια | Υψηλή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C σε 50°C |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Ηλεκτρικός ή χειρωνακτικός |
| Ασφάλεια | Υψηλή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κέντρα δεδομένων, δωμάτια διακομιστών, ηλεκτρικά δωμάτια |
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6/4.2 MPa |
| Τύπος ακροβωτίου | Σφουγγαρίστρα |
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |