| Ονομασία προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς αερίου fm200 |
|---|---|
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2MPa, 5.6Mpa |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
| Τύπος συστήματος | Δίκτυο σωλήνων |
| Χρώμα | Κόκκινο & Ελεφαντόδοντο Λευκό χρώμα ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς αερίου fm200 |
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2MPa,5.6 MPa |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
| Μέγεθος | 90L/100L/120L/150L/180L/Αναπροσαρμογή |
|---|---|
| Απόσταση εκφόρτωσης | 3-6 M |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λειτουργία | Πυροσβεστικός |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 βαθμός |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
|---|---|
| Χρόνος απελευθέρωσης | ≤60s |
| Τύπος αερίου | fm200 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
| Υψόμετρο εκκένωσης | 2-4 M |
| Ώθηση | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
|---|---|
| Χρήση | Πυροσβεστική με αέρια |
| Πράκτορα | fm200 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | 0°C έως 50°C |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| πυροσβεστήρας | Ηλεκτρονικός πυροσβεστήρας hfc-227ea |
|---|---|
| Τύπος εταιρείας | Παρασκευαστής Πάνω από 10 χρόνια |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0℃ σε +50℃ |
| Αντικείμενο | Πυρκαγιές κατηγορίας Α, Β, Γ, Ε |
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Επίπεδο πυρασφάλειας | Πυρκαγιές κατηγοριών Α, Β και Γ |
|---|---|
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Υλικό ντουλαπιού | Χάλυβας |
| Όγκος κυλίνδρων | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Καταγωγή | Guangzhou, Guangdong, Κίνα |
| Διαχείριση ζώνης | Μία Ζώνη |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Προϊόντα πυρασφάλειας Rongan |
| Ευελιξία | Υψηλή |
| Μέθοδος εξάλειψης | Ολική Πλημμύρα |
| Τοξικότητα | Μη τοξικό |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2 / 5,6 MPa |
| Ασφάλεια | Υψηλή |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Κλειδί κλειδαριού |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |