| σύστημα ανίχνευσης | Ανιχνευτές φωτιάς και καπνού |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Εξωτερικό κουτί από αντιφράγματα ή ξύλινη θήκη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Πράκτορα | FM200 (HFC-227ea) |
| Ώθηση | Αυτόματη ή χειροκίνητη εκκίνηση |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Πίεση αποθήκευσης | 5.6Mpa |
| Άρθρο | Fm200 σύστημα αερίου |
| Αξιόπιστη | 990,99% |
| Πράκτορα | HFC-227ea, FM200 |
|---|---|
| Τετάρτη | DC24V/1.5A |
| Υλικό κυλίνδρων | Χάλυβας |
| Πρότυπο Εξετάσεως | GB25972-2010 |
| Διαχείριση ζώνης | Πολλαπλά δωμάτια |
| Πράκτορα | Hfc-227ea (FM200) |
|---|---|
| Δυναμικότητα | Διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος του ντουλαπιού |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Χρόνος Εξάλειψης Πυρκαγιάς | 10 δευτερόλεπτα. |
| Όγκος κυλίνδρων | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Πράκτορα | Hfc-227ea (FM200) |
|---|---|
| Χρόνος Εξάλειψης Πυρκαγιάς | 10 δευτερόλεπτα. |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa |
| Χρήση | Πυροσβεστική με αέρια |
| Περιοχή υγρασίας | 0-95% RH |
| Επίπεδο πυρασφάλειας | Μια Τάξη |
|---|---|
| Βάρος | 100 kg-500 kg |
| πυροσβεστήρας | Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας FM200 hfc-227ea |
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Πρότυπο Εξετάσεως | GB25972-2010 |
| Γεμίζοντας πίεση | 2.5MPa |
|---|---|
| πρότυπο του γραφείου | Μπορεί να είναι διπλό ντουλάπι ή μονό ντουλάπι ή προσαρμοσμένο |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Δύναμη | DC24V/1.6A |
|---|---|
| Τύπος πρακτόρων | fm200 |
| Δομή | καμία σωλήνωση |
| Έγχρωμη εκτύπωση | ασήμι (γραφείο), κόκκινο (κύλινδρος) |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πόρτα γραφείου | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| πυροσβεστήρας | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς FM200 HFC227ea |
| Γενικός Τόμος | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Μέγεθος ντουλαπιού | Προσαρμόσιμη |
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
|---|---|
| Εγγυητική εγγύηση | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Τύπος εταιρείας | Παρασκευαστής Πάνω από 10 χρόνια |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0℃ σε +50℃ |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |