| πρότυπο του γραφείου | Ενιαίο γραφείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50℃ |
| Κατηγορία | fm200 |
| Γενικός Τόμος | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| πυροσβεστήρας | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς FM200 HFC227ea |
| Χρώμα | Κόκκινο & Ελεφαντόδοντο Λευκό χρώμα ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αέριο FM200,σύστημα καταστολής πυρκαγιάς,σύστημα FM200 |
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Χρήση | Συστήματα διάσωσης πυρκαγιάς,Συστήματα πυρκαγιάς αερίου,Συστήματα πυρκαγιάς |
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2MPa,5.3MPa |
| Εργασιακή πίεση | 4.2MPa/5.6MPa |
|---|---|
| Τύπος εταιρείας | Παρασκευαστής Πάνω από 10 χρόνια |
| Τύπος | Σύστημα καταστολής πυρός |
| Θερμοκρασία | 0-50°C |
| Άρθρο | fm200 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρός |
| Δομή | Ελαστικός |
| Πράκτορα | heptafluoropropane |
| Αξιόπιστη | 990,99% |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0°C~50°C |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Κύλινδρο από χάλυβα |
| Φορητό πυροσβεστήρα | Πυροσβεστήρας αερίου FM200 |
| Πράκτορα | heptafluoropropane |
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Όγκος προστασίας συστήματος | Μέγιστη ενιαία περιοχή M3 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C σε 50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2/5.6Mpa |
| Δυνατότητα της φιάλης | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Αποθηκευτικό μέσο | FM200, Hfc-227ea |
|---|---|
| Χρήση | Πυροπροστασία |
| Υψηλό Φως | fm200 Ασβεστήρας κυλίνδρων |
| Μέγιστος χρόνος έγχυσης του συστήματος | 10s |
| Τύπος ακροβωτίου | Ψεκασμός |
| Χρώμα | Κόκκινο & Ελεφαντόδοντο Λευκό χρώμα ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αέριο FM200,σύστημα καταστολής πυρκαγιάς,σύστημα FM200 |
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Χρήση | Σύστημα διάσωσης πυρκαγιάς,Πυρκαγιά,Ασβεστήρας αερίου,Σύστημα πυρκαγιάς |
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2MPa,5.6 MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2Mpa/5.6Mpa |
|---|---|
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Ηλεκτρικός ή χειρωνακτικός |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Εγκατάσταση | Εσωτερικά |
| Πράκτορα | fm200 |
| Πράκτορα | Hfc-227ea (FM200) |
|---|---|
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Χρόνος Εξάλειψης Πυρκαγιάς | 10 δευτερόλεπτα. |
| Υψηλό Φως | σύστημα καταστολής αερίου 120l fm200 |
| Δομή | καμία σωλήνωση |