| Χρόνος ενεργοποίησης | ≤ 10s |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
| Υψόμετρο εκκένωσης | 2-4 M |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Ηλεκτρικός ή χειρωνακτικός |
| Καταγωγή | Κίνα |
| πρότυπο του γραφείου | Ενιαίο γραφείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50℃ |
| Κατηγορία | fm200 |
| Γενικός Τόμος | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| πυροσβεστήρας | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς FM200 HFC227ea |
| Αποτελεσματικότητα καταστολής πυρκαγιάς | Αποτελεσματική για πυρκαγιές κατηγοριών Α, Β και Γ |
|---|---|
| Χημική ονομασία | heptafluoropropane |
| Εμφάνιση | Χωρίς Χρώμα, Χωρίς Οσμή Αέρια |
| Ozone Depletion Potential | 0 |
| Μη διαβρωτικά | - Ναι, ναι. |
| Μη διαβρωτικά | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος | Καθαρό σύστημα καταστολής πυρκαγιάς πρακτόρων |
| Σημείο ανάφλεξης (PMCC) (°C/°F) | Μη εύφλεκτο |
| Non-Conductive | - Ναι, ναι. |
| Μηχανισμός εξάλειψης | Χημική αντίδραση |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0~50°C |
|---|---|
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C σε 50°C |
| Τύπος πρακτόρων | Hfc-227ea |
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6/4.2 MPa |
| Υλικό κυλίνδρων | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Μέθοδος ανίχνευσης | Καπνός ή Θέρμανση |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό βαλβίδας | Άλλες χημικές ουσίες |
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
|---|---|
| Αντικείμενο | Πυρκαγιές κατηγορίας Α, Β, Γ, Ε |
| Αριθμός βαλβίδων | Ανάλογα με το σχέδιο |
| Χρόνος εγχύσεων | ≤ 10s |
| Χρόνος καθυστέρησης | 0 ~ 30s |
| Αριθμός βαλβίδων | Εξαρτάται από τα σχέδια σχεδιασμού |
|---|---|
| Σενάριο εφαρμογής | Αρχείο, γεννήτρια κλπ. |
| Δυναμικότητα | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Πίεση | 4.2 / 5,6 MPa |
| Χρώμα σωλήνα | Κόκκινο |
| Εφαρμογή | Α, Β, Γ |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση εργασίας | 8.0Mpa |
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Σχετική υγρασία | ≤97% |
| Εγκατάσταση | Εσωτερικά |
| Χρήση | Βιομηχανικό αέριο, πυρκαγιά, ιατρικό αέριο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Χρώμα | Κόκκινο ή προσαρμοσμένο, όπως η παραγγελία σας, η απαίτηση του πελάτη, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις τ |
| Εφαρμογή | Το δωμάτιο υπολογιστών, το δωμάτιο επικοινωνιών, το δωμάτιο διανομής ηλεκτρικής ενέργειας, η βιβλιοθ |
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2 Mpa,5.6Mpa |