| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Υλικό βαλβίδας | Άλλες χημικές ουσίες |
| Αξιολόγηση πυρός | Πυρκαγιές κατηγορίας Α, Β, Γ, Ε |
| Δυνατότητα της φιάλης | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Δομή | Σωλήνωση |
|---|---|
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Πίεση αποθήκευσης | 5.6Mpa 4.2Mpa |
| Όγκος κυλίνδρων | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Πηγή ενέργειας | Πυροσβεστήρας αερίου |
| Ονομασία προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς αερίου fm200 |
|---|---|
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2MPa, 5.6Mpa |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
| Τύπος συστήματος | Δίκτυο σωλήνων |
| Δυναμικότητα | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο ή προσαρμοσμένο, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Ονομασία προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς αερίου fm200 |
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2/5.6 Mpa |
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
|---|---|
| Πράκτορα | Fm200 ((htc-227ea ή Heptafluoropropane) |
| Πίεση ανακούφισης | 5.0±0.225Mpa |
| Τύπος προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρός |
| Όγκος κυλίνδρων | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αέρια |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Εγκατάσταση | Εσωτερικά |
| Χρώμα | Κόκκινο & Ελεφαντόδοντο Λευκό χρώμα ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 70L,80L,82L,90L |
| Τύπος | σύστημα προσβολής του πυρός |
| Γεμίζοντας πίεση | 15MPa, 20MPa |
| Άρθρο | Σχεδιασμός συστήματος FM 200, συστήματα πυρόσβεσης FM200 |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο πυροσβεστήρα |
|---|---|
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία συστήματος | Εναλλακτικός 220V συνεχής 24V 1.5A |
| Ώρα αποχώρησης του πράκτορα | 10 δευτερόλεπτα. |
| Δομή | Σωλήνωση |
| Όγκος προστασίας συστήματος | Μέγιστη ενιαία περιοχή M3 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C σε 50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2/5.6Mpa |
| Δυνατότητα της φιάλης | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Τύπος | Τύπος ντουλαπιού ή τύπου αγωγού, Κρεμάστης |
|---|---|
| Ονομασία | FM200 Σύστημα ανίχνευσης πυρκαγιάς για την καταστολή των αυτοματοποιημένων πυροσβεστών |
| Χρώμα | Κόκκινο ή σύμφωνα με το αίτημά σας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία συστήματος | DC24V 1,5A |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερική θήκη από αντιστοιχημένο ξύλο με σακούλα με φυσαλίδες ή χαρτί |