| Ώθηση | Ηλεκτρική ανίχνευση ή ανίχνευση θερμοκρασίας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Ρυθμιζόμενο ύψος, εύκολη εγκατάσταση, ανθεκτική |
| Γεμίζοντας πίεση | 1.6MPa |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50℃ |
| Τύπος προϊόντος | Σύστημα κρεμασμού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50℃ |
|---|---|
| όγκος του κυλίνδρου | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa |
| Τύπος εταιρείας | Παρασκευαστής Πάνω από 10 χρόνια |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 1200 mm x 800 mm x 2000 mm |
| Ώθηση | Αυτόματη ή χειροκίνητη εκκίνηση |
|---|---|
| Prussure πλήρωσης | 4.2MPa/5.6MPa |
| Χρόνος ενεργοποίησης | ≤ 10s |
| Αξιόπιστη | 990,99% |
| Περιοχή κάλυψης | Φωτιές κατηγοριών Α, Β και Γ |
| Αντικείμενο | Πυρκαγιές κατηγορίας Α, Β, Γ, Ε |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0°C~50°C |
| Μέθοδος σβήσεως φωτιάς | Ολοκληρωτική Εξάλειψη των Πλημμυρών |
| Ελάχιστη πυκνότητα σχεδιασμού | 10,0 kg/m3 |
| Αξιόπιστη | 990,99% |
| Όγκος κυλίνδρων | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Κύλινδρο από χάλυβα |
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 °C-50 °C |
| Τύπος εταιρείας | Παρασκευαστής Πάνω από 10 χρόνια |
| Επίπεδο πυρασφάλειας | Μια Τάξη |
|---|---|
| Βάρος | 100 kg-500 kg |
| πυροσβεστήρας | Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας FM200 hfc-227ea |
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Πρότυπο Εξετάσεως | GB25972-2010 |
| Εργασιακή ισχύς | Συνεχή 24V 1,5A |
|---|---|
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Πρότυπο Εξετάσεως | GB25972-2010 |
| σύστημα ανίχνευσης | Ανιχνευτές θερμότητας και καπνού |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10°C σε 50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa |
|---|---|
| Καταγωγή | Guangzhou, Guangdong, Κίνα |
| Τύπος πόρτας ντουλάπις | μονό/διπλό |
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| πρότυπο του γραφείου | διπλό ντουλάπι |
| Δυνατότητα της φιάλης | 70L,90L,100L,120L,150L,180L |
|---|---|
| Πιστοποίηση σωλήνων | FM εγκεκριμένος |
| Ώθηση | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Χρώμα σωλήνα | Κόκκινο |
| Κατάλληλο για | Τοποθέτηση οροφής |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤8s |
| Ύψος εγκατάστασης | 23m |
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Ώθηση | Ηλεκτρική |