| Όγκος κυλίνδρων | 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Χρόνος ενεργοποίησης | 10 δευτερόλεπτα. |
| Αξιόπιστη | 990,99% |
| Υλικό φιάλης αποθήκευσης | Κύλινδρο αερίου συγκόλλησης από χάλυβα HP345 |
| Υλικό | Κύλινδρο, από ανοξείδωτο σίδηρο |
| Τρόπος εκκίνησης | Εγχειριτική και ηλεκτρομαγνητική εκκίνηση |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2MPa/5.6MPa |
| Πράκτορα | Hfc-227ea |
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος/κ.λπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εσωτερικά |
| Τύπος ντουλαπιού | Μία πόρτα |
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 5.6Mpa |
| Μέθοδος εξάλειψης | Χημική αντίδραση |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
| Τρόπος εκκίνησης | Εγχειριτική και ηλεκτρομαγνητική εκκίνηση |
| Καθαρότητα | 990,9% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύστημα πυρκαγιάς, Χρησιμοποιείται κυρίως για σύστημα εξάλειψης πλημμύρας |
| Άλλα ονόματα | HFC-227EA,Trifluoromethane Fluoroform ((HFC-227ea) |
| Εμφάνιση | Χωρίς χρώμα, χωρίς μυρωδιά και χωρίς χρώμα, χωρίς θολή, χωρίς χρώμα και χωρίς μυρωδιά |
| Ονομασία | Μεικτό ψυκτικό αέριο R227ea,καθαρό αέριο HFC-227ea υψηλής ποιότητας,HFC 227ea αέριο πυροσβεστήρα R22 |
| Τύπος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αέρια |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0 °C-50 °C |
| Σχετική υγρασία | ≤97% |
| Δυνατότητα της φιάλης | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Ονομαστική πίεση | 5.6MPa 4.2MPa |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 βαθμός |
|---|---|
| Ονομασία | Πυροσβεστήρας τύπου ντουλάπις για συστήματα πυρόσβεσης FM200 |
| Εργασιακή πίεση | 2.5Mpa-4.2Mpa |
| Διαχείριση ζώνης | Ενιαία ζώνη |
| Χρόνος αποδέσμευσης | 10 δευτερόλεπτα. |
| Ονομασία προϊόντος | fm200 σύστημα καταστολής πυρκαγιάς,6mm σωλήνας ανίχνευσης πυρκαγιάς |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Δυναμικότητα | 100 λίτρα |
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2MPa |
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Ονομασία | Τύπος ντουλάπις Πυροσβέστης για συστήματα καταστολής πυρκαγιάς FM200,Πυροσβεστικό σωλήνα OEM/ODM FM |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο ή σύμφωνα με το αίτημά σας |
| Πίεση εκκίνησης | 2.5 |
| Μέγιστη πυκνότητα πλήρωσης | ≤1150kg/m3 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία συστήματος | DC24V/1.5A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
|---|---|
| Ώθηση | Αυτόματη ή χειροκίνητη εκκίνηση |
| Ποσότητα γραφείου | Μονό |
| Δομή | καμία σωλήνωση |
| πυροσβεστήρας | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς FM200 HFC227ea |