| Χρώμα | Κόκκινο & Ελεφαντόδοντο Λευκό χρώμα ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αέριο FM200,σύστημα καταστολής πυρκαγιάς,σύστημα FM200 |
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Χρήση | Σύστημα διάσωσης πυρκαγιάς,Πυρκαγιά,Ασβεστήρας αερίου,Σύστημα πυρκαγιάς |
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2MPa,5.6 MPa |
| Χρώμα | Κόκκινο & Ελεφαντόδοντο Λευκό χρώμα ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αέριο FM200,σύστημα καταστολής πυρκαγιάς,σύστημα FM200 |
| Γεμίζοντας πίεση | 4.2MPa,5.6Mpa |
| Άρθρο | FM200,σύστημα καταστολής αερίων |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L~180L, μπορείτε να επιλέξετε |
| Περιοχή προστατευόμενης ζώνης | Ποσοστό: ≤ 800m2 · Όγκος: ≤ 3600m3 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Α, Β, Γ |
| Τύπος | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αέρια |
| Πρότυπο Εξετάσεως | GB25972-2010 |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 70L~180L |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
|---|---|
| Χρήση | σύστημα διάσωσης από πυρκαγιά |
| Τύπος εταιρείας | Παρασκευαστής Πάνω από 10 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~50℃ |
| Πίεση αζώτου | 6.0±1.0Mpa ((20°C) |
| Εργασιακή πίεση | 4.2MPa/5.6MPa |
|---|---|
| Τύπος εταιρείας | Παρασκευαστής Πάνω από 10 χρόνια |
| Τύπος | Σύστημα καταστολής πυρός |
| Θερμοκρασία | 0-50°C |
| Άρθρο | fm200 |
| Περιεχόμενο της συσκευασίας | 1 Σύστημα κρεμασμού FM200 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εσωτερικά |
| Ασφάλεια | Υψηλή |
| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος/κ.λπ. |
| Προσαρμόσιμο μήκος | - Ναι, ναι. |
| Αξιόπιστη | 990,99% |
|---|---|
| Υλικά | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Prussure πλήρωσης | 4.2Mpa/5.6Mpa |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 90/120/150/180L |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| σύστημα ανίχνευσης | Ανιχνευτές φωτιάς και καπνού |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Εξωτερικό κουτί από αντιφράγματα ή ξύλινη θήκη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Πράκτορα | FM200 (HFC-227ea) |
| Ώθηση | Αυτόματη ή χειροκίνητη εκκίνηση |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2Mpa/5.6Mpa |
|---|---|
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Ηλεκτρικός ή χειρωνακτικός |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Εγκατάσταση | Εσωτερικά |
| Πράκτορα | fm200 |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Δύναμη | DC24V/1.5A |
| Πίεση αποθήκευσης | 5.6Mpa |
| Άρθρο | Fm200 σύστημα αερίου |
| Αξιόπιστη | 990,99% |